Chroń zdrowie

Wszelkie badania od lat pokazują, że Polacy są gotowi na dodatkowy wydatek, w zamian za wyższy standard usług i szybszy dostęp do świadczeń zdrowotnych. Podstawowa opieka zdrowotna w Polsce oparta jest przede wszystkim na systemie państwowym. Prywatne ubezpieczenie daje nam gwarancje opieki  z podwyższonym standardem i likwiduje problem kolejek do specjalistów. Firmy ubezpieczeniowe gwarantują zarówno dostęp do prostych zabiegów ambulatoryjnych, jak również do skomplikowanego leczenia szpitalnego. Oferują także usługi assistance, pomagając w znalezieniu najbliższej placówki medycznej lub apteki.

Ubezpieczenia Zdrowotne

Ubezpieczenia zdrowotne to także doskonałe rozwiązanie dla wszystkich uprawiających sport. I nie jest tu istotne, czy uprawiamy sport zawodowo czy tylko rekreacyjnie. Każdy sportowiec bez kłopotu znajdzie na rynku ofertę dla siebie.
Towarzystwa ubezpieczeniowe obejmują ochroną zdarzenia związane z uprawianiem sportu w ramach zwykłej polisy turystycznej. Dotyczy to jednak przede wszystkim sportu amatorskiego.  Dla zawodowców ubezpieczyciele oferują specjalne produkty.

Ubezpieczenia Sportowo-Rekreacyjne

Ubezpieczenia sportowe bądź sportowo-rekreacyjne zapewniają ochronę wszystkim tym, którzy są szczególnie narażeni na kontuzje związane z uprawianiem sportu. zawodowo lub uprawianiem sportów ekstremalnych. Ubezpieczenie dla sportowca może być sprzedawane indywidualnie lub w formie ubezpieczenia grupowego (drużyny, związki sportowe).