Konferencje i seminariaAktualne zasady finansowania procedur medycznych, w tym rehabilitacji, w systemie publicznej opieki zdrowotnej. Wskazania do leczenia rehabilitacyjnego w systemie prywatnym

13 gru 2016

13 grudnia 2016 r. Polska Izba Ubezpieczeń zorganizowała konferencję naukowo-szkoleniową pt. „Aktualne zasady finansowania procedur medycznych, w tym rehabilitacji, w systemie publicznej opieki zdrowotnej. Wskazania do leczenia rehabilitacyjnego w systemie prywatnym”. Konferencja dedykowana była osobom, które w zakładach ubezpieczeń zajmują się likwidacją szkód osobowych i stanowiła dla nich kompendium wiedzy.

więcej

Warsztaty na temat ubezpieczeń ochrony prawnej

14 gru 2016

14 grudnia 2016 r. PIU przeprowadziła warsztaty z ubezpieczeń ochrony prawnej w Katowicach, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

więcej

Seminarium "Europejskie systemy zabezpieczeń finansowych w turystyce"

25 lis 2016

25 listopada br., podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych w Warszawie, Polska Izba Ubezpieczeń oraz Polska Izba Turystyki zorganizowały seminarium pod tytułem: „Europejskie systemy zabezpieczeń finansowych w turystyce”.

więcej

Seminarium podatkowe PIU

30 lis 2016

Polska Izba Ubezpieczeń we współpracy z firmą Deloitte 30 listopada 2016 r. zorganizowała seminarium pt: „Podatki w branży ubezpieczeniowej”. Odbyło się ono w Hotelu Mercure Warszawa Centrum, przy ul. Złotej 48-54.

więcej

Zamknięcie roku – wpływ zmian regulacyjnych na rachunkowość i sprawozdawczość zakładów ubezpieczeń

22 lis 2016

Polska Izba Ubezpieczeń we współpracy z firmą KPMG 22 listopada 2016 r. zorganizowała seminarium pt: „Zamknięcie roku – wpływ zmian regulacyjnych na rachunkowość i sprawozdawczość zakładów ubezpieczeń”, które odbyło się w Hotelu Mercure Warszawa Centrum, przy ul. Złotej 48-54.

więcej

VIII Kongres Bancassurance 2016 „Łączy nas klient”

27-28 paź 2016

W dniach 27-28 października 2016 r. w hotelu Holiday Inn w Józefowie k. Warszawy, odbył się VII Kongres Bancassurance.

więcej

Ustawa z dnia 11 września 2015 o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej – refleksje przedstawicieli nauki rok po uchwaleniu ustawy

28 paź 2016

Polska Izba Ubezpieczeń oraz Katedra Prawa Ubezpieczeń WPiA UW zorganizowały konferencję naukową poświęconą wybranym zagadnieniom ustawy z dnia  11 września  2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej rok po jej uchwaleniu.

więcej

Siła wzajemności ubezpieczeniowej – aspekty społeczne, ekonomiczne i prawne

19 paź 2016

Polska Izba Ubezpieczeń zorganizowała konferencję zatytułowaną „Siła wzajemności ubezpieczeniowej – aspekty społeczne, ekonomiczne i prawne”, która odbędzie się 19 października 2016r. w hotelu Mercure Warszawa Centrum przy ul. Złotej 48/54 w Warszawie.

więcej

Seminarium „Współpraca Policji, zakładów ubezpieczeń i innych instytucji rynku ubezpieczeniowego w zakresie zapobiegania, ujawniania oraz zwalczania przestępczości ubezpieczeniowej"

22 wrz 2016

W dniach 22 – 23 września br. w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbyła się ósma już edycja seminarium szkoleniowego „Współpraca Policji, zakładów ubezpieczeń i innych instytucji rynku ubezpieczeniowego w zakresie zapobiegania, ujawniania oraz zwalczania przestępczości ubezpieczeniowej”.

więcej

PIU patronem konferencji "Bezpieczeństwo na uczelniach"

27 cze 2016

PIU objęła patronatem konferencję pt. "Bezpieczeństwo na uczelniach", poświęconą przede wszsytkim organizacji imprez masowych.

więcej

Seminarium reasekuracyjne PIU

14 cze 2016

Polska Izba Ubezpieczeń, we współpracy z firmą KPMG i kancelarią DLA Piper, zorganizowała seminarium pod tytułem „Reasekuracja w świetle nowych uwarunkowań prawnych".

więcej

Seminarium audytowe PIU

23 maj 2016

Polska Izba Ubezpieczeń we współpracy z firmą KPMG zorganizowała 23 maja 2016 r. seminarium pt: „Nowe obowiązki audytu wewnętrznego wynikające ze zmian otoczenia regulacyjnego”.

więcej

Pozycja ubezpieczeń ochrony prawnej w świadomości społecznej

27 sty 2016

Polska Izba Ubezpieczeń oraz Koło Naukowe Ubezpieczeń Społecznych i Gospodarczych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, organizują konferencję zatytułowaną: „Pozycja ubezpieczeń ochrony prawnej w świadomości społecznej”.

więcej

Zmiany w systemie zarządzania zakładem ubezpieczeń z uwzględnieniem nowych wymogów regulacyjnych (Solvency II)

2 gru 2015

Polska Izba Ubezpieczeń we współpracy z firmą doradczą EY oraz kancelarią DLA Piper zorganizowała 2 grudnia 2015 r. seminarium pt: „Zmiany w systemie zarządzania zakładem ubezpieczeń z uwzględnieniem nowych wymogów regulacyjnych (Solvency II)”, które odbyło się w Hotelu Mercure Warszawa Centrum.

więcej

Seminarium rachunkowe PIU

24 lis 2015

Polska Izba Ubezpieczeń we współpracy z firmą KPMG zorganizowała 24 listopada 2015 r. seminarium pt: „Zamknięcie roku – wpływ zmian regulacyjnych na rachunkowość i sprawozdawczość zakładów ubezpieczeń”, które odbyło. się w Hotelu Mercure Warszawa Centrum.

więcej
poprzednia [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] następna